back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Universiteti i Insbruckut

Dr. Myzafer Pipa – I mbytun mizorisht nga Enver Hoxha nga Fritz Radovani

Dr. Myzafer Pipa I mbytun mizorisht nga Enver Hoxha nga Fritz Radovani 30 shtator 1946: “Zhduket” dr. av. Myzafer Pipa... dhe  dosja  e tij... Myzefer Pipa asht le...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.