back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ulpiana

Peja në gjendje lufte! nga Erjona Gjikolli

Peja në gjendje lufte! nga Erjona Gjikolli Ngjarjet e kohëve të fundit në Pejë, dëshmojnë sa i vështirë asht ndër shqiptarë gjuha e mirkuptimit dhe...

Poezi nga Ali Podrimja (28 gusht 1942 – 21 korrik 2012)

Poezi nga Ali Podrimja (28 gusht 1942 - 21 korrik 2012) Diku në botë Po qe se nuk të shkruaj miku im i dashur dhe po qe se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.