back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ugo Vignuzzi

Rëndësia e dialekteve nga Gino Luka

Rëndësia e dialekteve nga Gino Luka Rëndësia e dialektit qëndron në faktin se është shumë afër me jetën e përditshme e të vërtetë të njerëzve dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.