back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ugo Foskolo

Koliqi: Vetëm një popull i kulturuar ka të drejtë t’i kërkojë të drejtat e veta dhe t’u imponohet të tjerëve… Intervistë e Dr. Lazër...

Koliqi: Vetëm një popull i kulturuar ka të drejtë t'i kërkojë të drejtat e veta dhe t'u imponohet të tjerëve... Intervistë e Dr. Lazër...

Hajdari: Shkrimtari i vërtetë është gjithnjë në konflikt…

Shkrimtari i vërtetë është gjithnjë në konflikt me konvencionet e epokës se vet... Gëzim Hajdari: ... (Drita - 2007) “Poema e Ezilit” Jozef Radi interviston Gëzim...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.