back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Tullio Erber

“Môšum mo kânda drita!” tek arbëneshët e Zarës – nga Prof. Dr. Aljula Jubani Bengu

“Môšum mo kânda drita!” tek arbëneshët e Zarës Prof. Dr. Aljula Jubani Bengu Në hapësirat ballkanike, europiane dhe më tej, gjuha shqipe sot ka një shtrirje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.