back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Tristani dhe Izota"

Richard Wagner (1813-1883) – “djalli” që solli engjëlloren nga ferri – nga Albert Vataj

Richard Wagner (1813-1883) “djalli” që solli engjëlloren nga ferri nga Albert Vataj Ai ishte një gjeni, si i tillë duhet keqkuptuar. Ai ishte rebel politik, kësisoj e...

Beqir Ajazi – “Kalorësi” i Urdhrit të Meritës… nga Tanush Kaso

Beqir Ajazi - “Kalorësi” i Urdhrit të Meritës... (20 korrik 1920 - 3 gusht 2017) nga Tanush Kaso Për Beqir Ajazin, jo vetëm si shkrimtar, por...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.