back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Theodor Ypen

Homazh për Ndoc Selimin – nga Prend Buzhala

Homazh për Ndoc Selimin nga Prend Buzhala Në rrjetet sociale, më 21 gusht 2020, u dha lajm i pikëllueshëm dhe i rëndë për vdekjen e Ndoc...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.