back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Thanas L. Gjika

Një biografi e re dhe origjinale kushtuar Shën Palit nga Prof. Dr. Klara Kodra

Një biografi e re dhe origjinale kushtuar Shën Palit nga Prof. Dr. Klara Kodra (Vlerësime për veprën “Shën Pali Punoi dhe në Brigjet e Adriatikut”...

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika Gjermania naziste më 9 maj 1945, njohu humbjen dhe firmosi kapitullimin e sistemit nazist....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.