back to top
10.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Termeti 2019

Qyteti i Durrësit dhe historia e tërmeteve

Qyteti i Durrësit dhe historia e tërmeteve Qyteti i Durrësit është ndoshta qyteti më i goditur në histori nga tërmetet në Shqipëri. Shkaku është lëvizja...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.