back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Tefta Capo

E vërteta i ka gjitha ngjyrat bashkë… – nga Fatmir Keqi

E vërteta i ka gjitha ngjyrat bashkë... nga Fatmir Keqi Nji foto e Savrës së vitit 1958, dhe një refleksion i shpejtë mbi katër librat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.