back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Tefë Gera

Mësuesit e hershëm të Shkodrës nga Karl Gurakuqi

Mësuesit e hershëm të Shkodrës nga Karl Gurakuqi Më i pari mësues, që dihet se ka qenë në Shkodër dhe për të cilin na flasin pleqtë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.