back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sulltana Dine - Kaziu

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” – nga Sokol Paja

Letërsia e burgosur, promovim dhe një debat në “Vatër” nga Sokol Paja - Dielli Vatra promovoi veprat “Alida” dhe “Gjyqi i Shopenhauerit” të Adriana & Dine...

Shpirt i një nëne… rrëfim nga Adriana Dine

Shpirt i një nëne... rrëfim nga Adriana Dine Për Sulltana Dine (Kaziu) Kur nisa t'i hedh në letër disa kujtime të jetës sime, mendova që shkrimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.