back to top
18.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Suksesi

Emily Dickinson (1830-1886) – Suksesi

Suksesi, asht ma i ambël ndër mendimet e atyne që s'kanë mujtë kurrë me e mbrritë atë... 

Albert Einschtain (1879-1955) – Suksesi

"N'se dëshiron sukses mjafton me ba diçka që e ndjen dhe diçka që beson... e suksesit s'i mbetet tjetër veç me ardhë...!"

Michael Jordan (1963) – Suksesi

“Shpesh më kanë dhanë besimin e gjuejtes  së fitores n'sekondën e fundit, dhe unë e kam humbë... Kam dështue shumë e shumë herë në...

Marcus Aurelius (121-180) – Suksesi

"Sukseset e jetës suaj, varen nga cilësia e mendimeve të tua..."  

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.