back to top
13.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Suat Asllani Mit’hat Aranitasi Haki Karapici Fuat Asllani Baltazar Benusi Isan Libohova Lazër Radi Selman Riza Elmaz Libohova Kudret Kokoshi Fatos Kokoshi Qazim Bllaca

Terror ’44: 46 juristët që u pushkatuan e vdiqën burgjeve Rezarta Delisula

Terror ’44, - 46 juristët që u pushkatuan dhe vdiqën burgjeve Rezarta Delisula (pan) Në dy vitet e para të çlirimit u pushkatuan dhe u...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.