back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Studime Shqiptare”

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? – nga Genci Hoti

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? nga Genci Hoti Kritika mbi një teori që mbizotëron sot në Shoqërinë Shqiptare...

Një pllakë guri me mbishkrim nga kështjella e Bashtovës – nga Dr. Niko Ferro

Një pllakë guri me mbishkrim nga kështjella e Bashtovës nga Dr. Niko Ferro Duke u marrë me vlera historike, arkeologjike të Lushnjës e të Divjakës, shpesh...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.