Nyjet-Arkivit për » Srebrenica «

Miti i rremë i kolonel Tomsonit dhe “Srebrenica” shqiptare e vitit 1914 Flutura Açka

Miti i rremë i kolonel Tomsonit dhe “Srebrenica” shqiptare e vitit 1914 nga Flutura Açka Vite më parë, tek rrëmoja në arkivën e Institutit të Historisë së Ushtrisë Holandeze, në Hagë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook