back to top
25.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Spiuni

Spiuni i Xhelal Koprenckës – nga Kastriot Dervishi

Spiuni i Xhelal Koprenckës nga Kastriot Dervishi Në kampet dhe burgjet e komunizmit ka qenë një kategori e vogël të dënuarish të cilët u thyen, u...

Spiunët e Fëmijërisë sime dhe Drita e mbetur nga Kujtimet… nga Kujtim Cekani

Spiunët e Fëmijërisë sime dhe Drita e mbetur nga Kujtimet... nga Kujtim Cekani E kush nuk kthehet te vitet e dikurshme të shkollës...?! Unë nuk besoj se...

Kur nderohen spiunët… rrëfime nga Kujtim Cekani

Kur nderohen spiunët... rrëfime nga Kujtim Cekani (Rrno për me tregue...) Ishte viti 1987... e dija që për mua nuk kishte të ardhme në Shqipëri... e megjithatë mora...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.