back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sllova

Për TY… poezi nga Xhelal Ndreu

Për TY... poezi nga Xhelal Ndreu Nji lashtë, sa të pata dashtë. e s'krahasojshem askënd me ty, por tash, sa poshtë që rashë dhe s'dij ku t'shifemi prap të dy. Luftova kur...

Takimi im me Isa Elez Ndreun… nga Kristo Zharkalli

Takimi im me Isa Elez Ndreun... nga Kristo Zharkalli   Kur nisa të shkruaj, ose më mirë të shkëpus nga shënimet e mia të shumta,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.