back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Skllaveria

Frati Jerzi Popielushko

''...Skllavëria jonë vjen prej fakti, se i nënshtrohemi sundimit të mashtrimit, dhe s'ia çjerrim maskën e as protestojmë çdo ditë kundra tij...!” Jerzy Popieluszko...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.