back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Skena dhe ekrani”

Në kujtim të Ndoc Gjetjes – nga Besa Myftiu

Në kujtim të Ndoc Gjetjes nga Besa Myftiu Besa Myftiu i ka kushtuar një portret Ndoc Gjetjes në romanin “Rrëfime nga vendet e harruara” që pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.