back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shyqyri Toska

Lirime, ridënime, rikthime… dhe kujtime! – nga Maks Rakipaj

Lirime, ridënime, rikthime... dhe kujtime! nga Maks Rakipaj ...Pas revoltës së '73-it, ishte e vështirë për të burgosurit e ndershëm të liroheshin edhe pasi e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.