back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shqiperia paskomuniste

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika Gjermania naziste më 9 maj 1945, njohu humbjen dhe firmosi kapitullimin e sistemit nazist....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.