back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shën Lexuesi

Rreth debatit mbi Realizmin Socialist dhe Korifejtë e tij… Opinione

Rreth debatit mbi Realizmin Socialist dhe Korifejtë e tij... Debati rreth artit të Realizmit Socialist dhe “Korifejve” të tij, ka vite që është ndër problemet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.