back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shekspiri

Përkthyesi i harruar i Dantes e Homerit… nga Azem Qazimi (2002)

Pashko Gjeçi: Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit... nga Azem Qazimi (2002) Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit ngrys ditën në harresë, teksa çdo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.