back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Shah-Nameja” e Firdeusit

Dekodimi i metaforës së “heshtjes” dhe “humbjes”, tek poezia e Vexhi Buharasë – nga Emrije Krosi

Dekodimi i metaforës së “heshtjes” dhe “humbjes”, tek poezia e Vexhi Buharasë nga Emrije Krosi Në tekstet letrare, kriteri i përdorimit për interpretimin, në përputhje me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.