back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Selim Kaloshi

Historia e Fisit të Kaloshëve

Historia e Fisit të Kaloshëve Kaloshët e Kandrrit dhe të Sinës janë nga fiset më të mëdhenj dhe më luftarakë të Dibrës. Kjo shtëpi e...

Viktor Martini: Regjimi komunist dënonte edhe kufomat e të vdekurve…

Viktor Martini: Regjimi komunist dënonte edhe kufomat e të vdekurve... Intervistoi: Dritan Kolgjini Intervistë me të burgosurin politik të regjimit komunist në Shqipëri, z. Viktor Martini,...

Elegji pёr Musё Sinёn Prof. as. Dr. Bajram Xhafa

Elegji pёr Musё Sinёn Prof. as. Dr. Bajram Xhafa (Universiteti i Shkodrës) Duke u endur me bllokun e shёnimeve nё dorё sa nё njё derё...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.