back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sandër Lleshaj

Dhuna rikthehet sërish mbi Mbrojtësit e Teatrit Kombëtar… Katër figura të njohura në Komisariatin Nr. 1

Dhuna rikthehet sërish mbi Mbrojtësit e Teatrit Kombëtar... Katër figura të njohura në Komisariatin Nr. 1 Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit - zyrtare Policia ka marrë me...

Kush është Ardi Veliu dhe përse ai largohet vetëm “paketë me Ramën” – nga Poli Hoxha

Kush është Ardi Veliu dhe përse ai largohet vetëm “paketë me Ramën” nga Poli Hoxha Po duket qartë se Edi Rama është i gatshëm që të...

Deklaratë e Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj

Deklaratë e Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj Pas dorëheqjes, vjen reagimi i parë i Sandër Lleshajt. Pasi kryeministri Edi Rama njoftoi se Sandër Lleshaj i...

Qeveria e Shpëtimit Kombëtar: O sot, o kurrë! – nga Erl Kodra

Qeveria e Shpëtimit Kombëtar: O sot, o kurrë! nga Erl Kodra Vendi gjendet në mes të një katastrofe. Tirana dhe Durrësi, por edhe qytete të tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.