back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sadik Bekteshi

Revolta e Qafë-Barit – Dy anë të një medalje – 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj – 22 Maj 1984 –...

Revolta e Qafë-Barit - Dy anë të një medalje - 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj 22 Maj 1984 - një...

Kush nuk flet me emna?! nga Fritz Radovani

Kush nuk flet me emna?! nga Fritz Radovani Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Në çdo metër katror... vetëm dosje...!!!” Besoj, ju kujtohet shprehja popullore: “Më...

Ne ishim komunistë… shokë të Enverit…

Ne ishim komunistë... Shokë të Enverit! Tiranë, 1965... Enver Hoxha, udhëheqës i Partisë së bashku me kuadro të larta të Shtetit dhe të Ushtrisë. Nga e majta:...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.