back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sabina Darova

Jeta dhe drama e tragjike e Profesor Norbert Jokl – nga Sabina Darova

Jeta dhe drama e tragjike e Profesor Norbert Jokl  nga Sabina Darova Më 25 shkurt 1887, lindi Norbert Jokl, albanologu austriak me prejardhje hebreje, gjuhëtar dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.