back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rudina Lohja - Kurti

Mos ua merrni fytyrën njerëzve të gjorë – nga Rudina Lohja Kurti

Mos ua merrni fytyrën njerëzve të gjorë nga Rudina Lohja Kurti Ju lutem kryetari im i Bashkisë mos shtro më dreka nëpër palestra të Tiranës me...

Besoj se ne jemi kujtimet tona… – nga Rudina Lohja Kurti

Besoj se ne jemi kujtimet tona... nga Rudina Lohja Kurti Që në frazën e parë të këtij rrëfimi të Rudina Lohjes - Kurti, secili lexues mund...

Një pyll i gjërë brenda shpirtit… – refleksione tё Rudina Lohja Kurtit mbi librin “Gjurmë” tё Luli Velit

Një pyll i gjërë brenda shpirtit... refleksione tё Rudina Lohja Kurtit mbi librin "Gjurmë" tё Luli Velit "Gjurmë" - Libri i parë dhe ndoshta i...

Ne me touche pas… – tregim nga Rudina Lohja – Kurti

"Ne me touche pas..." tregim nga Rudina Lohja - Kurti Gjithçka qëndron bukur, motër e shtrenjtë, për çka u emocionova dhe u lumturova. I tërë tregimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.