back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Rolling Stone”

Legjenda muzikore e poetike Leonard Cohen (1934-2016) – Kolazh

Legjenda muzikore e poetike: Leonard Cohen (1934-2016) Në moshën 82-vjeçare ka ndrruar jetë Leonard Cohen, këngëtari kanadez me famë botërore. Ky lajm i i trishte...

It’s a Wonderful Life nga Edi Muka

It’s a Wonderful Life nga Edi Muka …një raft i vjetër nga ato të “kohës së Enverit” plot me kavanozë të mbushur me hi dhe bishta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.