back to top
13.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Roli Mesianik i Shqipes”

Homazh… – nga Lluka Qafoku

Homazh... nga Lluka Qafoku  Homazh Atij, që kudo ku shkoi, dhe çfarëdo që bëri, rindezi shpresën e shuar për Zotin në errësirën enveriste... (me rastin e...

Dy shkrime për Petro Zhejin në Njëvjetorin e Mungesës nga Leka Tase dhe Lluka Qafoku

Idealisti Petro Zheji nga Lekë Tasi Sot mbushet një vit që Petro Zheji u largua nga kjo jetë. Emri i tij u bë i njohur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.