back to top
16.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rikard Ljarja

Dritëhijet kulturore të Shkodrës – nga Albri Brahusha

Dritëhijet kulturore të Shkodrës nga Albri Brahusha Ka kohë që nji flakë në ndërgjegje më ngacmon me folë për nji temë të vështirë, siç asht ajo...

Dy opinione politike – nga Shaban Murati

Dy opinione politike nga Shaban Murati Në Shqipëri asnjë udhëheqës nuk është i rastësishëm! Në marsin e vitit të mbrapshtë 1997, kardinali i zi i politikës...

Dy anët e medaljes së një Lamtumire… – nga Adriatik Riza Dosti – kushtuar artistit Rikard Ljarja

“E vërteta na bën të lirë...” prandaj ajo shfaqet gjithnjë e më e hidhur, dhe bëhet më shumë e tillë kur përballë kësaj së...

Copëza jete të dramaturgut, aktorit dhe mësuesit Hekuran Zhiti – nga grupi i miqve

30 vjet pa dramaturgun, aktorin dhe mësuesin Hekuran Zhiti Nga grupi i miqve 30 vjet më parë, në 15 mars 1989, mbylli sytë përgjithmonë autori...

Rrëfim dashurie për Shkodrën – Rikard Ljarja

Rrëfim dashurie për Shkodrën - Rikard Ljarja Nji ndalesë e vogël mbi Shkodrën e Rikard Ljarjes nga Jozef Radi Rikard Ljarja njihet si aktor po edhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.