back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Reshat Kajrakdiu

Muharrem Bajraktari, shembull i rezistencës kundër fashizmit dhe komunizmit* nga Sejdi Peka

Muharrem Bajraktari, shembull i rezistencës kundër fashizmit dhe komunizmit* nga Sejdi Peka Me 26 Gusht të vitit 1946, në kulmin e terrorit komunist në Shqipëri dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.