back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Reshat Alia

Shuku i letrës dhe pikëlotja e babait… nga Zamir Gjurgji

Shuku i letrës dhe pikëlotja e babait... nga Zamir Gjurgji homazh në ditën e baballarëve “Sa herë që të duhet të ndërrosh rrobat, vari te të palarat...

Si u grabit ari nga pushteti komunist në Shqipëri nga Kastriot Dervishi

Si u grabit ari nga pushteti komunist në Shqipëri nga Kastriot Dervishi Një ndër krimet më të njohura të regjimit komunist në Shqipëri, me karakter sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.