back to top
16.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Requiem për Poetin

Requiem për Poetin! nga Gjergj Hani

Gjergj Hani Requiem për Poetin! nga Gjergj Hani Nuk më kujtohet data! Në burg nuk kishin rëndësi orët, ditët, muajt! Vetëm vitet kujtoheshin! Viti i arrestimit dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.