back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Regjimi

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha…

Regjimi enverist shkatërroi 200 xhami e kisha... Goditjen më të rëndë, që regjimi ushtroi mbi trashëgiminë shpirtërore të shqiptarëve qe shkatërrimi i kishave dhe xhamive....

Konferencë e CIA-s me UDB-në mbi Shqipërinë…16. Mars. 1953

Konferencë e CIA-s me UDB-në mbi Shqipërinë...16. Mars. 1953 Material Top Sekret:  Vetëm për Zyrtarët Amerikanë 16. Mars. 1953 Memorandum për: Zëvendës Drejtorin (Planifikimet) Subjekti: Konferenca e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.