back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ragip Beqja

Rakip Beqaj – sigurimisi me doktoraturë në Sigurim

Rakip Beqaj - sigurimisi me doktoraturë në Sigurim Rakip Beqaj, sigurimisi që ka marrë doktoraturë në Sigurim, si luftëtar kundër klerit katolik. Në listën e të...

At Zef Valentini – “Njeriu që i vuri çeshtjes shqiptare mendjen dhe zemrën e vet…”

At Zef Valentini - "Njeriu që i vuri çeshtjes shqiptare mendjen dhe zemrën e vet..." “Shqiptarë! Duajeni At Zef Valentinin, se ai iu dashuron me zemër....

“Shqyptari” Gjergj Fishta nga Tonin Çobani – Me rastin e 145-vjetorit të lindjes

“Shqyptari” Gjergj Fishta nga Tonin Çobani Me rastin e 145-vjetorit të lindjes (23 tetor 1871 - 23 tetor 2016) Fishtologjia e mbajtur peng prej më se...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.