back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

radiandradi.com

6 vite punë e përkushtim – dhe pak informacion mbi www.radiandradi.com

6 vite punë e përkushtim - dhe pak informacion mbi www.radiandradi.com Me 14 mars 2013, plot 6 vite ma parë, mori udhëtimin projekti modest i...

100.000 përshëndetje personale… dhe pasuria e përbashkët e kulturës nga Jozef Radi

100.000 përshëndetje personale... dhe pasuria e përbashkët e kulturës nga Jozef Radi Sot është nji ditë e veçantë... Sigurisht s'ka asgjë të veçantë, veç kumtimit të disa...

“…kësaj gjuhe i duhet ma shumë shpirt e muzikë…” Elona Çuliq

Në nyjë t'nji bashkpunimi jo fort të lehtë... radiandradi.com - PerShkodren Nji ftese shumë të sjellshme për bashkëpunim me PerShkodren, ju përgjigja me thanë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.