back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Qeveria Rama

I Pafajshmi Edi Rama – I Pafajshmi mes të fajshmëve nga Elona Caslli

I Pafajshmi Edi Rama - I Pafajshmi mes të fajshmëve nga Elona Caslli I Pafajshmi mes të fajshmëve, naivi Edi Rama, i keqkuptuari Edi Rama dhe...

Grafiku i shpërndarjes së investimeve të qeverisë Rama (2013-2020) – nga Romeo Gurakuqi

Grafiku i shpërndarjes së investimeve të Qeverisë Rama (2013-2020) nga Romeo Gurakuqi Grafiku i shpërndarjes së investimeve të qeverisë së Edi Ramës në territorin e...

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare Nebil Çika

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare shkrim nga Nebil Çika Prej disa ditësh çereku i kombit shqiptar është hedhur në protesta në Shkup,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.