back to top
22.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Qershori

Faik Konica (1875-1942) Maj-Qershor

"Maji dhe qershori - dy muaj vëllezër - vijnë buzëqeshur duke hedhur lule e duke përndarë pemë... Edhe në qofshi i ngrysur nga mendimet,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.