back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Qendrën Bogdani Polis”

Prishtina dhe Shkupi nderojnë Shën Nënë Terezën në ditëlindjen e saj dhe në 5-Vjetorin e Shënjtërimit – nga Frank Shkreli

Prishtina dhe Shkupi nderojnë Shën Nënë Terezën në  ditëlindjen e saj dhe në 5-Vjetorin e Shënjtërimit  nga Frank Shkreli  Dioqeza Prizren-Prishtinë e Kishës Katolike Shqiptare në Kosovë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.