back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pseudo-historiani

Pseudo-historianit Auron Tare: shkurt, qartë, saktë dhe shqip! nga Adriatik Riza Dosti

 Pseudo-historianit Auron Tare: shkurt, qartë, saktë dhe shqip! nga Adriatik Riza Dosti Mjaft me më pseudo-historinë tënde mbushur plot mllef, urrejtje e fantazi të shfrenuar komuniste...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.