back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Prenk Bib Doda

Princi Wilhelm Wied më 1914 – dhe nji foto e asaj kohe

Princi Wilhelm Wied më 1914, dhe nji foto e asaj kohe Princi Vilhelm Vidi arriti në Durrës më 7 mars 1914, në orën 3 pasdite....

Kocaqi: Pavarësia Shqiptare ishte vepër e politikës Austro-Hungareze!

Historiania Elena Kocaqi: Pavarësia Shqiptare ishte vepër e politikës Austro-Hungareze! Pavarësia nuk u arrit as me shumicë të thjeshtë votash. Historia Shqiptare e censuruar Pavarësia e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.