Nyjet-Arkivit për » Portonovo «

Gëzim Hajdari – Portonovo (Ancona) 2007

Hajdari dhe pak vargje të Hygo-it… Kjo foto e Mikut tim të rinisë së hershme Gëzim Hajdari, asht e nji dite të trazueme vjeshte të disa viteve ma parë, në Portonovo Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook