back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Poema e Mjerimit”

It’s a Wonderful Life nga Edi Muka

It’s a Wonderful Life nga Edi Muka …një raft i vjetër nga ato të “kohës së Enverit” plot me kavanozë të mbushur me hi dhe bishta...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.