back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pjetër Mëshkalla

Pjetër… domethanë… GUR!! nga Fritz Radovani

Pjetër... domethanë... GUR!! nga Fritz Radovani Shkodër, 28 Korrik 1988... 28 korrik 2013 25 vjet ma parë... Nji ditë krejt e veçantë në qytetin ku Pjetri, u...

Mandela i Famshëm dhe Mandelët e Pafamshëm të Shqipërisë Lazër Radi

Nelson Mandela i Famshëm... dhe Mandelët e Pafamshëm te Shqipërisë!! nga Lazër Radi (Diskutim mbi librin “Mandelët e Shqipërisë” te Agim Mustës) Në hyrjen e “Arqipelagut Gulak”, Aleksandër Solzhenjcin...

Spiro Gjoka rrёfen miqsinё me Padёr Meshkallёn (1991)

Figura e Padёr Mёshkallёs nёn dritёn e bashkvuajtёsve! Spiro Gjoka rrёfen miqsinё me Pjetёr Meshkallёn Bisedoi Jozef Radi  (nentor 1991)   Zoti Gjoka, kur dhe ku jeni njohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.