back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pietro Badoglio

Kryeministri Ekrem Libohova dhe thirrja telegrafike e tij: “Në përleshjen e madhe njerëzore… Shqipëria s’mund të lozë asnjë rol” – nga Kastriot Dervishi

Kryeministri Ekrem Libohova dhe thirrja telegrafike e tij: “Në përleshjen e madhe njerëzore... Shqipëria s'mund të lozë asnjë rol” nga Kastriot Dervishi Kapitullimi i Italisë fashiste. Mesazhi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.