back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Petrit Guranjaku

Zoti Ceka… – rrëfim nga Muçi Xhepa

Zoti Ceka... rrëfim nga Muçi Xhepa -Ka ardhur Zoti Ceka! Më ndihmo të shërbejmë kafetë! Gjyshi dhe një mik i ngushtë i tij ishin ulur në shkallën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.