back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Peshku i vogël"

Peshku i Vogёl – Poezi nga Primo Shllaku

Peshku i Vogёl - Poezi nga Primo Shllaku Atë ditë lumi po shterrte. Mbeti në gropë peshku dhe përherë e ma i vogël bâhej rrethi i rrugës së tij. Nji diell...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.